Wyposażenie nowoczesnej szkoły

https://edukta.pl/promocje/

Każdy z nas chodził do szkoły. I choć wiele sytuacji wspominam bardzo miło i generalnie byłam lubianą osobą, cieszę się, że ten etap już dawno za mną. Dorosłość ma wady, ale jednak całkiem sobie cenię niezależność i fakt, że już się nie muszę uczyć. Do rzeczy jednak.

Gdy ja chodziłam do szkoły, wydarzeniem była lekcja informatyki, albo proste doświadczenie w pracowni chemicznej. Pomoce naukowe ograniczały się do kilku map na lekcjach geografii czy historii, a także dużych linijek do tablicy na lekcji matematyki (był też cyrkiel, ale zepsuty…). Dlatego też w pewnym sensie zazdroszczę dzieciom, które mają do dyspozycji szereg nowoczesnych gadżetów – począwszy od klocków edukacyjnych, skończywszy na tablicach multimedialnych, które urozmaicą nawet najnudniejszą lekcję.

Zupełnym przypadkiem trafiłam na stronę edukta.pl. Pooglądałam trochę sprzętów i powiem Wam, że taką tablicę interaktywną to mogłabym mieć w domu. Sama strona jest bardzo elegancka i przejrzysta. Menu jest intuicyjne i łatwo znaleźć interesujący nas produkt. Założę się, że obsługa też jest doskonała.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *