Coś na ząb

https://sushiyee.pl/dostawa/

Nie trzeba specjalnie przyglądać się branży gastronomicznej, by zauważyć, że sushi zyskało w Polsce w ostatnich latach ogromną popularność. Nie tylko zresztą ono. Dania tajskie, chińskie, wietnamskie – lokale serwujące orientalne potrawy mnożą się jak grzyby po deszczu. Jak znaleźć ten najlepszy? Można oczywiście śledzić opinie w internecie i pytać znajomych. Opcja bardziej ekskluzywna – próbować.

W moim przypadku było to do trzech razy sztuka. Wszyscy moi znajomi uwielbiają sushi i ja też chciałam się przekonać. Moje pierwsze dwa spotkania z tym daniem były jednak kiepskie, skwitowane przeze mnie zwykły „meh… czym tu się podniecać?” Potem jednak odkryłam Sushi Yee. Doskonałe produkty i przemiła obsługa.

Serio, wejdźcie na ich stronę i poczytajcie. Nie tylko wszystkie zapewnienia co do świeżości, smaku i dostawy okazują się prawdą, ale też chłopaki mają pomysł zarówno na siebie, jak i na prowadzenie swojego serwisu. Opisy są żartobliwe, nazwy zestawów kreatywne. No i jeszcze jeden aspekt – ceny. Jak na Warszawę, sushi jest dość tanie. A jeśli weźmiemy pod uwagę stosunek ceny do jakości – to już w ogóle Sushi Yee wypada super.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *