Pasjonaci podróżowania

https://solisci.pl/wyprawy/

Zagraniczne wojaże wakacyjne zwykle kojarzą się z dwoma wariantami. Pierwszy – wyjazd do hotelu i opcjonalnie 2-3 wycieczki zorganizowane na miejscu. Drugi – tzw. objazdówki – męczące wyjazdy polegające na codziennym zwiedzaniu najważniejszych zabytków i miejsc w danym państwie. A co jeśli ktoś potrzebuje mocniejszych wrażeń? Chciałby czasem zejść ze ścieżek turystycznych? Poznać lokalną społeczność? Czy musi jechać sam?

Nic podobnego! Poznajcie społeczność podróżników Soliści. Klub ten organizuje wyprawy nawet w najdalsze rejony świata takie jak: Japonia, Stany czy Brazylia. Celem jest tutaj właśnie zejście ze ścieżek turystycznych – przeżycie prawdziwej przygody i poznanie od innej strony egzotycznych bądź orientalnych krain. Wszystko oczywiście pod opieką doświadczonego lidera i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Założę się, że nie wiedzieliście wcześniej o istnieniu klubów podróżników. Jest ich w Polsce kilka, ale Soliści zdecydowanie wyróżniają się swoją ofertą i profesjonalizmem. Obczajcie prezentowaną tutaj stronę. Znajdziecie tam nie tylko informacje na temat nadchodzących wypraw, ale również mnóstwo ciekawych tekstów blogowych dotyczących podróżowania.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *